Heriz, antik 1910-20-tal

Heriz, antik 1910-20-tal
Heriz, antik 1910-20-tal
Heriz, antik 1910-20-tal
Heriz, antik 1910-20-tal
Heriz, antik 1910-20-tal
Heriz, antik 1910-20-tal
Heriz, antik 1910-20-tal
Heriz, antik 1910-20-tal
Heriz, antik 1910-20-tal
Heriz, antik 1910-20-tal
Heriz, antik 1910-20-tal
Heriz, antik 1910-20-tal

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

HERIZ, antik 1910-20-tal, 402 x 266 cm, lagningar, fläckar

1291

2015-12-01