Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
HERIZ, antik 1910-tal, 445 x 340 cm, jämnt slitage, lagningar, fläckar, malskador
1289
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här