Heriz, antik 1910-tal

Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

HERIZ, antik 1910-tal, 445 x 340 cm, jämnt slitage, lagningar, fläckar, malskador

1289

2015-12-01