Herman af Sillén, Marint motiv

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-120 000 SEK

HERMAN AF SILLÉN
1857-1908
Marint motiv
Signerad och daterad H. af Sillén 1901. Olja på duk, 140 x 118 cm.

2114

2015-12-02