Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-120 000 SEK
HERMAN AF SILLÉN
1857-1908
Marint motiv
Signerad och daterad H. af Sillén 1901. Olja på duk, 140 x 118 cm.
2114
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här