Ida Gisiko Spärck, Flicka vallande gäss

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

IDA GISIKO SPÄRCK
1859-1940
Flicka vallande gäss vid kustväg
Signerad Ida Gisiko. Olja på duk, 25 x 33 cm.
Utförd före 1894

2058

2015-12-02