Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
ISFAHAN, semiantik 1930-40-tal, 430 x 316 cm, smärre slitage, skadade långsidor
1294
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här