Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
ITALIENSK SKOLA
1600-tal
Porträtt föreställande B'nard Crassus Archiprb (Archipresbyter/"Archpriest") et Vic(ariu)s For's Scalvi
Olja på duk, 103 x 88 cm.
Italian school. 17th century. Oil on canvas.
2155
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här