Jacob Silvén, Strandmotiv

Jacob Silvén, Strandmotiv
Jacob Silvén, Strandmotiv
Jacob Silvén, Strandmotiv
Jacob Silvén, Strandmotiv
Jacob Silvén, Strandmotiv
Jacob Silvén, Strandmotiv

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JACOB JOHAN SILVÉN
1851-1924
Skärgårdslandskap i grönska
Signerad och daterad Jacob Silvén 1885. Olja på duk, 50 x 86 cm.

2057

2015-12-02