Klubbat för:
230000 SEK
Utropspris
225 000-250 000 SEK
JENNY NYSTRÖM
1854-1946
Badstället
Signerad Jenny Nyström. Akvarell på papper, 25 x 37 cm.
Mittuppslag i jultidningen "Barnens Julklapp" 1923.
Utförd som vykort 1984 av Postens tryckeri.
2051
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här