Jenny Nyström, Julklappsutdelning

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JENNY NYSTRÖM
1854-1946
Julklappsutdelning
Signerad Jenny Nyström. Akvarell på papper, 24 x 21 cm.
Utförd 1925. Med dedikation: "Till Yvonne julafton 1944 från tant"
Julkort med nr (9251) från Axel Eliassons f. 1925

2049

2015-12-02