Jenny Nyström, Påsk

Jenny Nyström, Påsk
Jenny Nyström, Påsk
Jenny Nyström, Påsk
Jenny Nyström, Påsk
Jenny Nyström, Påsk
Jenny Nyström, Påsk

Klubbat för:

35000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

JENNY NYSTRÖM
1854-1946
Påsk
Signerad Jenny Nyström. Akvarell och täckvitt på papper, 20 x 15 cm.
På baksidan skiss i blyerts.

2047

2015-12-02