Klubbat för:
35000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
JENNY NYSTRÖM
1854-1946
Påsk
Signerad Jenny Nyström. Akvarell och täckvitt på papper, 20 x 15 cm.
På baksidan skiss i blyerts.
2047
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här