Johan Heinrich Roos, hans krets, Landskap med kor
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
JOHAN HEINRICH ROOS
hans krets, tysk skola, 1600-tal
Landskap med kor - ett par
Två stycken, olja på duk, 85 x 62,5 cm.
Circle of. German school. 17th century. Oil on canvas.
(2)
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2180
2015-12-02