Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Gårdsidyll
Signerad och daterad Johan Krouthén 1922. Olja på duk, 55 x 80 cm.
2151
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här