Johan Krouthén, Sommarlandskap med hus

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Sommarlandskap med hus
Signerad och daterad Johan Krouthén 1919. Olja på duk, 80 x 110 cm.

2071

2015-12-02