Johannes L. Kleintjes, In Naam der Menscheid

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOHANNES LEONARDUS KLEINTJES
Holland 1872-1955
In Naam der Menscheid
Signerad J.L Kleintjes Brussel Februari 1914. Olja på duk, 176 x 90 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.

2243

2015-12-02