Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JOHANNES LEONARDUS KLEINTJES
Holland 1872-1955
In Naam der Menscheid
Signerad J.L Kleintjes Brussel Februari 1914. Olja på duk, 176 x 90 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.
2243
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här