John Arsenius, Rastande husarer

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JOHN ARSENIUS
1818-1903
Rastande husarregemente
Signerad och daterad I. Arsenius 1875. Olja på duk, 55 x 84 cm.

2015

2015-12-02