Josefina Holmlund, Stilleben med frukter och rosor

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND
1827-1905
Stilleben med glaskaraff och frukter på silverhållare
Signerad och daterad J. Holmlund 1881. Olja på duk, 82 x 63 cm.

2014

2015-12-02