Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JULIA BECK
1853-1935
Souvenir - Vaucresson
Signerad Julia Beck. Olja på pannå, 32,5 x 9 cm.
2003
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här