Julia Beck, Souvenir - Vaucresson

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JULIA BECK
1853-1935
Souvenir - Vaucresson
Signerad Julia Beck. Olja på pannå, 32,5 x 9 cm.

2003

2015-12-02