Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
KASHAN, semiantik, signerad Kashan Kazemi och Kahkeshani, 422 x 333 cm, smärre lagning
1309
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här