Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
KAZAK, 1800-talets andra hälft, s. k. full pile, ca 250 x 180 cm, renoverad, lagningar
1300
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här