Konsolbord, gustavianskt,

Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,
Konsolbord, gustavianskt,

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

KONSOLBORD, gustavianskt, sannolikt Hälsingland, träskuren dekor, förgyllt och imitationsmålat, träskiva med carraraimitation, sargen med tandsnitt och lapus lazuli imitation, benen med tofsar, kannelering, höjd 73, 94 x 51 cm, slitage, retuscher

1057

2015-12-01