Lambert De Hondt I, Byscen med ryttare

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LAMBERT DE HONDT I
Flandern ca 1620-1665
Byscen med ryttare
Olja på duk, 59 x 86 cm.
Oil on canvas.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Rapps konsthandel, Stockholm

2191

2015-12-02