Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
LAMBERT DE HONDT I
Flandern ca 1620-1665
Byscen med ryttare
Olja på duk, 59 x 86 cm.
Oil on canvas.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Rapps konsthandel, Stockholm
2191
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här