Lennart Sand, Domherrar

Lennart Sand, Domherrar
Lennart Sand, Domherrar
Lennart Sand, Domherrar
Lennart Sand, Domherrar
Lennart Sand, Domherrar
Lennart Sand, Domherrar

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LENNART SAND
Född 1946
Domherrar
Signerad och daterad L. Sand -10. Olja på duk, 81 x 55 cm.

2124

2015-12-02