Lennart Sand, Snöleopard och maralhjort
Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
LENNART SAND
Född 1946
Snöleopard och maralhjort
Signerad och daterad L. Sand -03. Olja på duk, 120 x 180 cm.
LITTERATUR
Lennart Sand: Öster om solen - I snöleopardens spår, Edition Irbis 2004, avbildad på uppslag sidan 48-49
2065
2015-12-02