Lennart Sand, Sparvhök

Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök
Lennart Sand, Sparvhök

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

LENNART SAND
född 1946
Tornfalk
Signerad och daterad L. Sand -90, numrerad 2/4. Brons, höjd exkl. stensockel 70 cm, inkl. 124 cm.

2063

2015-12-02