Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
LOUIS BELANGER
1756-1816
Utsikt över Tivoli, Rom
Signerad och daterad Louis Belanger 1803. Olja på pannå, 58 x 83 cm.
Samtida bronserad och förgylld ram
.
Äldre utställningsetikett på baksidan
2090
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här