Louis Charles Bombled, Kavallerianfall

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

LOUIS CHARLES BOMBLED
Frankrike 1862-1927
Kavallerianfall
Signerad Ch. Bombled. Olja på pannå, 20 x 53 cm.
Signed. Oil on panel.

2208

2015-12-02