Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
LOUIS CHARLES BOMBLED
Frankrike 1862-1927
Kavallerianfall
Signerad Ch. Bombled. Olja på pannå, 20 x 53 cm.
Signed. Oil on panel.
2208
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här