Ludvig Richarde, Marint motiv

Ludvig Richarde, Marint motiv
Ludvig Richarde, Marint motiv
Ludvig Richarde, Marint motiv
Ludvig Richarde, Marint motiv
Ludvig Richarde, Marint motiv
Ludvig Richarde, Marint motiv

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

LUDVIG RICHARDE
1862-1929
Marint motiv
Signerad och daterad Ludvig Richarde 1882. Olja på duk, 126 x 191,5 cm.

2095

2015-12-02