Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
MASHAD, semiantik ca 1915-30, signerad Amale Machmal Baft, Ardebil-mönster, 544 x 356 cm, lagning, fläck
1314
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här