Mashad, semiantik, signerad

Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad
Mashad, semiantik, signerad

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

MASHAD, semiantik ca 1915-30, signerad Amale Machmal Baft, Ardebil-mönster, 544 x 356 cm, lagning, fläck

1314

2015-12-01