Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MILOS SLOVAK
Ungern 1885-1951
Vid moskén
Signerad MS, Algiers. Olja på duk, 75 x 104,5 cm.
Signed. Oil on canvas.
2216
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här