Milos Slovak, Vid moskén

Milos Slovak, Vid moskén
Milos Slovak, Vid moskén
Milos Slovak, Vid moskén
Milos Slovak, Vid moskén
Milos Slovak, Vid moskén
Milos Slovak, Vid moskén

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MILOS SLOVAK
Ungern 1885-1951
Vid moskén
Signerad MS, Algiers. Olja på duk, 75 x 104,5 cm.
Signed. Oil on canvas.

2216

2015-12-02