Olle Hjortzberg, Pioner

Olle Hjortzberg, Pioner
Olle Hjortzberg, Pioner
Olle Hjortzberg, Pioner
Olle Hjortzberg, Pioner

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Pioner
Signerad och daterad Olle Hjortzberg 1933. Olja på duk, 81 x 65 cm.

2142

2015-12-02