Olof Arborelius, Kreatursmarknad

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

OLOF ARBORELIUS
1842-1915
Kreatursmarknad
Signerad Olof Arborelius. Olja på duk, 70 x 105 cm.
PROVENIENS
Fabrikör Julius Olsén, förvärvad 1954

2067

2015-12-02