Olof Hermelin, Sällskap i det gröna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OLOF HERMELIN
1827-1913
Sällskap i det gröna - Franskt landskap
Signerad med monogram O.H. Olja på pannå, 35 x 28 cm.

2093

2015-12-02