Olof Hermelin, Soldränkt kust vid klappbrygga

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OLOF HERMELIN
1827-1913
Soldränkt kust vid klappbrygga
Signerad och daterad O. Hermelin 1896. Olja på duk, 42,5 x 71,5 cm.

2106

2015-12-02