Oskar Bergman, Oktoberdag

Oskar Bergman, Oktoberdag
Oskar Bergman, Oktoberdag
Oskar Bergman, Oktoberdag
Oskar Bergman, Oktoberdag
Oskar Bergman, Oktoberdag
Oskar Bergman, Oktoberdag

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OSKAR BERGMAN
1879-1963
Oktoberdag
Signerad och daterad Oskar Bergman, okt. 1944. Akvarell på papper, 36 x 51 cm.

2122

2015-12-02