Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
OTTO STRANDMAN
1871-1960
Dansen
Signerad och daterad Otto Strandman 1909. Guldpatinerad brons, höjd 27 cm.
Gjutarmärkt Herman Bergman Fud.
2055
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här