Otto Strandman, Dansen

Otto Strandman, Dansen
Otto Strandman, Dansen
Otto Strandman, Dansen
Otto Strandman, Dansen
Otto Strandman, Dansen
Otto Strandman, Dansen
Otto Strandman, Dansen
Otto Strandman, Dansen

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

OTTO STRANDMAN
1871-1960
Dansen
Signerad och daterad Otto Strandman 1909. Guldpatinerad brons, höjd 27 cm.
Gjutarmärkt Herman Bergman Fud.

2055

2015-12-02