Paul Désiré Trouillebert, Bokskogen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PAUL DÉSIRÉ TROUILLEBERT
Frankrike 1829-1900
Bokskogen
Signerad Trouillebert. Olja på pannå, 23,5 x 24 cm.
Signed. Oil on panel.

2206

2015-12-02