Paul Fischer, Aarhus domkirke

Paul Fischer, Aarhus domkirke
Paul Fischer, Aarhus domkirke
Paul Fischer, Aarhus domkirke
Paul Fischer, Aarhus domkirke
Paul Fischer, Aarhus domkirke
Paul Fischer, Aarhus domkirke

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Aarhus domkirke från korsningen Bispetorvet /Skolegade
Signerad Paul Fischer. Olja på pannå, 39 x 32 cm.
Signed. Oil on panel.

2229

2015-12-02