Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Aarhus domkirke från korsningen Bispetorvet /Skolegade
Signerad Paul Fischer. Olja på pannå, 39 x 32 cm.
Signed. Oil on panel.
2229
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här