Klubbat för:
180000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Korsningen (krydset) Gammel Mønt/ Christian IX's Gade, København
Signerad Paul Fischer. Olja på pannå, 39 x 32 cm.
Signed. Oil on panel.
2230
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här