Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
PEDER MØNSTED
Danmark 1859-1941
Landskapsvy från Himmelbjerget, Danmark
Signerad och daterad P Mönsted Himmelbjerget 1926. Olja på duk, 62 x 40 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.
2232
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här