Per Ekström, Solbelyst havsmotiv

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PER EKSTRÖM
1844-1935
Solbelyst havsmotiv
Signerad P. Ekström. Olja på duk, 62 x 82 cm.

2113

2015-12-02