Philipp Franck, Blommande syrener

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

PHILIPP FRANCK
Tyskland 1860-1944
Blommande syrener
Signerad Philipp-Franck. Olja på duk, 49 x 67 cm.
Signed. Oil on canvas.

2211

2015-12-02