Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
PHILIPPE PAVY
Frankrike 1860-c. 1920
Exteriör med tunisisk flicka
Signerad och daterad Ph. Pavy, Tunis 1889. Olja på pannå, 38,5 x 21,5 cm.
Signed and dated. Oil on panel.
2218
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här