Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
RING, platina, stämplad 1947, 2 briljanter ej modern slipning, vardera ca 1,75 ct, ca W (H) P 2, storlek ca 17,4 mm, vikt 5 g, den större stenen med litet rondistnagg
1262
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här