Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
RING, 18 k vitguld, stämplad W. A. Bolin, Stockholm 1974, 1 briljant ej modern slipning ca 2,30 ct, ca TW (G) SI 1, storlek ca 18,8 mm, vikt 5 g, obet. nagg i några fasettkanter
1257
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här