Ryno Friberg, Sommarblomster

Ryno Friberg, Sommarblomster
Ryno Friberg, Sommarblomster
Ryno Friberg, Sommarblomster
Ryno Friberg, Sommarblomster
Ryno Friberg, Sommarblomster
Ryno Friberg, Sommarblomster

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

RYNO FRIEBERG
född 1920
Sommarblomster
Signerad och daterad Ryno 1994. Olja på duk, 73 x 60 cm.

2127

2015-12-02