Skrivbord med uppsats, sengustavianskt
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, sengustavianskt, fristående, fanerat med mahogny, lister och beslag av delvis förgylld mässing, uppsats med jalusi, inredning med lådor och fack, avsmalnande ben med fothylsor, nycklar medföljer, höjd 112,5, 162,5 x 78 cm, lagningar, uppsats med senare inredning
1066
2015-12-01