Skrivbord med uppsats, sengustavianskt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, sengustavianskt, fristående, fanerat med mahogny, lister och beslag av delvis förgylld mässing, uppsats med jalusi, inredning med lådor och fack, avsmalnande ben med fothylsor, nycklar medföljer, höjd 112,5, 162,5 x 78 cm, lagningar, uppsats med senare inredning

1066

2015-12-01