Skrivstolar, fyra stycken, Karl Johan

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SKRIVSTOLAR, fyra stycken, stockholmsarbeten i Karl Johan, betsad och bonad björk, förgyllda beslag, sabelformade bakben, slitage, torrsprickor, fothylsor och ett beslag ej ursprungligt

1040

2015-12-01