Sparta, semiantik 1930-tal

Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal
Sparta, semiantik 1930-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

SPARTA, semiantik 1930-tal, signerad, 535 x 343 cm, jämnt sliten, ställvis hårdare slitage
Proveniens: Svenska Uppfinnareföreningen

1320

2015-12-01