Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
SPARTA, semiantik 1930-tal, signerad, 535 x 343 cm, jämnt sliten, ställvis hårdare slitage
Proveniens: Svenska Uppfinnareföreningen
1320
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här