Stefan Johansson, Mossbelagda stenar

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

STEFAN JOHANSSON
1876-1955
Mossbelagda stenar
Signerad och daterad Stefan -28. Akvarell på duk, 28,5 x 25 cm.
UTSTÄLLD
Värmlands Museum, Karlstad 2004

2066

2015-12-02