Klubbat för:
35000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
TABRIZ, semiantik 1930-tal, 533 x 371 cm, jämnt slitage, ställvis hårdare, fläckar
1323
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här